Karty szkoleniowe

OFEROWANE PRZEZ NAS KARTY KOLEKCJONERSKIE SPEŁNIAJĄ WYMOGI USTAWY O DOKUMENTACH PUBLICZNYCH, ICH WIELKOŚĆ TO 74% ORYGINALNEGO ROZMIARU.

NIE OFERUJEMY REPLIK DOKUMENTÓW W INNYCH ROZMIARACH.

Karty szkoleniowe, które oferujemy są wykonane w rozmiarze odpowiadającym 74% dokumentów oryginalnych. Są to w pełni legalne karty odwzorowujące dokumenty publiczne pomniejszone do rozmiaru, który jest dozwolony przez zapisy prawne.  Karty kolekcjonerskie, które proponujemy, sprawdzą się doskonale jako zabezpieczenie Twoich interesów. Zachęcamy do składania nietypowych zamówień dotyczących ich wyglądu.

Nasze karty z plastiku charakteryzują się wysoką jakością wykonania i idealnym odwzorowaniem kolorów. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie w zakresie przygotowania projektu, a także krótkie terminy realizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z naszym konsultantem.

Ważne! Karty imitujące dokumenty wykonujemy wyłącznie w rozmiarze 74% wielkości kart oryginalnych. Nasze oferta skierowana jest wyłącznie do firm oraz instytucji pragnących przeprowadzić szkolenia z zakresu rozpoznawania oryginalności dokumentów publicznych. Nie wykonujemy kart na indywidualne zlecenia.

top